Jump to content
 Share

woolworths

woolworths's Zombie Escape Player Report

Recommended Posts

Posted  Edited by woolworths - Edit Reason: BECAUSE I FORGOT MY STEAM ID

My SteamID: 76561199189456370

 

Their SteamID (if I have it): STEAM_0:1:39327979

 

What happened: 

SO I WAS MINDING MY OWN BUISNES WHEN THIS GUY CAME OUT OF NO WHERE AND I DIED WITH A ITEM CHAINSAW ITEM WHICH WAS USLESS IN JOUHNNY ZE MAP. BECAUSE I DIED HE SPAM TALLING THE ADMIN TO EBAN ME SO THEY THE ADMIN DID AS THE GUY ASK AND EBAN ME FOR DIYING WITH CHAINSAW PLUS I WAS LAGGING AND THEIS GUY ALSO BAGGED THE ADMINS A LOT AND THAT HOW I GOT EBAN PLUS HE ALSO TOLD THE ADMIN THAT I WAS TROLLING WHICH I WASENT AND OTHER PEOPLE WAS TROLLING WHICH THE GUY DID NOT EVEN DO ANYTHING AND THE OTHER PEOPLE DIED WITH ITEM BUT NAH THE GUY JUST DID NOT EVEN DO ANYTHING AND HE STILL CHOSE ME TO GET EBAN PLUS HE DID NOT EVEN KNOW MAP AND HE WAS LEADING AND I SAW THE SAME PLAYER DIED WITH CHAINSAW SO MANEY TIMES BUT THE GUY STILL SEID NOTHING AND AND THAT WHAT HE ALSO DID I ALSO DIED WITH A ITEM JUST 1 AND HE WAAS SPAM TILLING ADMIN TO BAN ME PLUS HE JUST JOINED GFL AND HE WAS SWARRING AT ME ATIX JUST BECAUSE I KNIFED HIM AND HE WAS ALSO WAS TALIING SHIT ABOUT ME IN MANEY WAS PLS WHO EVER IS READING THIS REPORT PLS BAN THIS GUY.

 

 

Evidence: 

IN THE ZE_JOHHNY_NUKE MAP AND ZE ATIX PANIC V1 

 

Edited by woolworths
BECAUSE I FORGOT MY STEAM ID

I'm good being a leader only if I know the map

Share this post


Link to post
Share on other sites


Posted  Edited by Vauff

Admins do not issue punishments based on what players say, nor is lying against the rules (if they did), so this report is invalid. You can appeal ebans and other punishments here.

Edited by Vauff

Share this post


Link to post
Share on other sites




×
×
  • Create New...